LOOK & beautyVISION | PL

Targi kosmetyczne. Wydarzenie, na które czekam, wraz z moją 'ekipą', co roku! Już w ten weekend (18-19.04.2015) w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja LOOK & beautyVISION, co tylko pokazuje jak szybko płynie czas. Patrzę wstecz i widzę jak z roku na rok każdy się rozwija, nie tylko pod względem blogowania.

Na targach, już po raz trzeci, odbędzie się Beauty Blog Days, czyli spotkanie blogerów kosmetycznych, na które bardzo się cieszę i tupię nóżką z niecierpliwości. Co może być lepszego niż ploty i zakupy w takim towarzystwie? Na facebook.com/beautymajlajf przypominałam wam o zgłoszeniach. Mam nadzieję, że zobaczymy się na miejscu, zwłaszcza że w tym roku możecie złapać mnie i w sobotę, i w niedzielę. Pamiętajcie, żeby zabrać odliczoną gotówkę, bo to się może źle skończyć!

Zapraszam na stronę MTP i Facebooka po więcej informacji. Na moim blogu znajdziecie także relację z ubiegłego roku > tutaj! Całość - tradycyjnie - będzie można śledzić na Instgramie @majlajfbeauty.
Jo

5 comments

 1. Eh.. a ja jak zwykle będę siedzieć w pracy zamiast być z Wami. Miłej zabawy!

  ReplyDelete
 2. Mielismy w Krakowie targi w zeszly weekend, wiem jaka to frajda <3 tylko u nas niestety nie ma spotkan blogerów :( milej zabawy! I chętnie zobaczę Twoje zakupy :))

  ReplyDelete
 3. Targi bardzo lubię i chętnie na nei jeżdżę :)

  ReplyDelete
 4. będę Was jutro śledzić ;) miłej zabawy :)

  ReplyDelete